1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Beöthy Zsolt: Elbeszélések. Pest, 1871., Fekete Bernát, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 259 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó két lap laza és részben kijár, 1952-es ajándékozási sorokkal.