1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
G. Fábri Zsuzsa: 40 arc, 40 írás. Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Írott képek. 77 portré. Móser Zoltán fotói. Bp., 1997, Könyves Kálmán Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.