Remarque, Erich Maria: Nyugaton a helyzet változatlan. Ford.: Benedek... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000024/Remarque-Erich-Maria-Nyugaton-a-helyzet-valtozatlan-Ford-Benedek-Marcell-Bp-1929-Dante-Ot~II2595099
2595099
17436
414
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,65 EUR , 2,86 USD
Leírás: Remarque, Erich Maria: Nyugaton a helyzet változatlan. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1929, Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopott festett félvászon-kötés.
: karap_norbert