Balázs Béla: A vándor énekel. Második kiadás. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói papír borításban, borító kissé kopottas állapotban, laza fűzéssel, kissé széteső állapotban.
Henry Fitch: The Perfect Calendar for Every Year of the Christian Era. Designed for Practical Every-day Use. New York-London, 1928, Funk and Wagnalls Company. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol nyelven.
Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. Szegő István fordítását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla 10 db rézkarcával. Bp., 1962, Európa, 129+3 p+10 t. Kiadói egészvászon-kötés,megsárgult és kissé koszos papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
A szép könyv. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve V. Szerk.: Szántó Tibor, Kiss Ferenc. H.n., 1995, Magyar Bibliofil Társaság, 78+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.