Jurij Davidov: Lombvesztő idő. Ford.: Harsányi Éva. Világkönyvtár. Bp.-Uzsgorod, 1983, Magvető-Kárpáti Kiadó, 678+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Zelnik József: Negyven év után. Bp., 2012, MMA/Kairosz. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonát papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Nomád nemzedék. Ifjuság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Szerk.: Bodor Ferenc. Bp., 1981, Népművelődési Intézet. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés j...
Vegyes könyvtétel, 6 db: Balassa József: A magyar nyelv életrajza (1937), Harold Lamb: Tamerlán.; Módi Mihály: Kallimachos Első Hymnusa. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Módi Mihály. Győr, 1930, Studium., Eszther Sat.: Regény és regény-itészet. (Pest, 1859, Emich.); Keresztrejtvényszótár (1925, Szórádi), átkötött.; Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. (1908, Lampel.) Különféle kötésekben...