S. Nagy Anikó: Kereskedővilág. Szemelvények a magyar kereskedelem történetéből. / The World of Commerce. Selected Passages from the History of Hungarian Commerce. Bp., 2007, Mundus, 272 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Dessewffy Tibor, Lakner Zoltán, Török Gábor, Szebeni András: ...res publica... A köztársaság ügye közös ügy. Pat Cox, az Európai Parlament elnökének előszavával. Pécs, 2004, Alexandra, 201+2 p. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Caius Valerius Catullus összes költeményei. Cai Valerii Catulli Veronensis Quae Supersun Omnia. Ford.: Devecseri Gábor. Kerényi Károly bevezetésével. Bp., 1938., Officina, 216 p. Első kiadás. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
P. Ovidius Naso Szerelmei. P. Ovidi Nasonis Amores. Ford.: Karinthy Gábor. Szilágyi János György tanulmányával. [ Kétnyelvű Klasszikusok.] Bp., 1943., Officina, 201+2 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott gerincű kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel.
Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.