Arnold, Loránd: A vénülés elhárítása és az élet meghosszabbítása célszerű életmóddal és gyógyeszközökkel. Bp., 1910, Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Gaál Dezső, Kordoványi Jenő et alii: A kárbecslés kézikönyve. Bp., 1970., Állami Biztosító Főigazgatósága. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1440 példányban.
Francois Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott, illusztrált kiadói papírtokban.
Francois Villon Nagy Testámentuma. Hat balladával bővített második kiadás. Ford., bevezette és magyarázatokkal ellátta: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1944, Új Idők Irodami Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban... Bp., [1930], Athenaeum, 310 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott borítóval és gerinccel, a hátsó borítón vágásból eredő hiánnyal, pótlással, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Krúdy Gyula: A fejedelem szolgája és egyéb elbeszélések. [Első kiadás]; Gulliver utazásai. Ford.: Dávid Margit. [Egybekötve.] Bp., [1907-1925], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 95 p. + 64+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lap kissé foltos.