Benedek Marcell: Bevezetés az olvasás művészetébe. Bp., 1937, Dante (Hornyánszky-ny.), 274+1 p. Kissé sérült kiadói papírkötés, részben szétváló fűzéssel.
Grammatica sexti. Latin nyelvtan. Szerk.: Dr. Fodor Gyula, Dr. Székely István. Bp., 1913, Szent István-Társulat, 174 p. Sérült kartonált kötés, a hátsó borító és a gerinc hiányzik, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
Dr. Ph. Lötzbeyer, Fr. Heinze: Rechenbuch für höhere Schulen. 1. Heft. Mathematik für höhere Schulen. Unterstufe I. Dresden, 1928, Verlag von L. Ehlermann, 106 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé gyűrött, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Pósa Lajos: Három pápai diák balatoni kalandozásai. Filléres Könyvtár. Bp.,1911,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, sérült borítóval. Schmid Kristóf: Legszebb elbeszélései az ifjuság számára. Hazafias Könyvtár 15. sz. Bp., é.n., Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal, 13. kötet. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült borítóval.
Szabó Júlia (szerk.): A magyar aktivizmus története. Kiállítás a Janus Pannonius Múzeumban 1973. augusztus 26-szeptember 30. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Kotzián Katalin: Szerelmes szonettkoszorú. Török Sophie előszavával. Bp., [1945], Cserépfalvi (Athenaeum-ny.). Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval. A szerző által Dallos Sándor (1901-1964) József Attila-díjas író, újságíró részére DEDIKÁLT példány.
Sacelláry Pál: Régi házak, elfakult írások. Rajzok a magyar múltból. Bp., 1926., Rózsavölgyi, (Kner Izidor-ny., Gyoma), 76+2 p. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 500 példányban.
Szalay László: Halálos tánc. Betyár-regény. Érdekes Regények - Röptében a világ körül I. évf. 2. sz. Bp., 1940, Magyar Népművelők Társasága (Tolnai-ny.), 96+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos állapotban.
Lovászy Márton: Gazdag házasság. + Hidas Miklós: Az osztály szégyene. Világvárosi Regények 33. és 59. sz., II. kiadás. Allschwil, 1959, Világvárosi Regények, 32 p. + 32 p. Emigráns kiadás. Kissé sérült kiadói tűzött papírkötés, az egyik füzetből egy lap kijár.