16651.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Chevalier, Denys: Picasso. The Blue and Rose Periods. Vaduz, 1991, Bonfini Press. Gazdag képanyaggal, Pablo Picasso műveinek reprodukcióival illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban.