16660.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Curt Moreck: Kultur- und Sittengeschichte der neuesten Zeit. Der Genussleben des modernen Menschen. Dresden,é.n.,Paul Aretz. Nagyon gazdag fekete-fehér és színes erotikus képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.