16639.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
Ferdinandy Mihály: Giotto. Ars Mundi sorozat II. köt. Bp., 1941, Officina, 50+(2)+32 p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Félvászon-kötés, sérült, kissé foltos borítóval és gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.