16683.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Bp. 1905, Singer és Wolfner,4+432 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel. Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, (Kőrösfői-) Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Faragó Géza, Böhm Pál, és mások illusztrációival.+ Szmercsányi Miklós: Gróf Andrássy Tivadar. 1857-1905. c. írásával, Márkos Géza illusztrációival. (Melléklet.)