Hann Ferenc: Farkas Ádám. Beszélgetés a szobrásszal. A művész és a szerző által DEDIKÁLT példány. Szentendre, 1982., Szentendrei Képtár. A művész munkáinak fekete-fehér reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Prokopp Mária - Kátay-Barba Rafael Péter: Árral szemben kifulladásig Barba Péter (1914-1991) festőművész élete és munkássága. Bp., 2019. Romantika. Kiadói kartonálásban
Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., (1937), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Georg Gronau: Leibl. Künstler-Monographien L. Bielefeld-Leipzig, 1901., Velhagen & Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Palkó Tibor - Várszegi Tibor: A másik paradicsom. The Other paradise. Bp., 2002. Kijárat kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (420./500) példány, a művészek, Palkó Tibor (1959-) és Várszegi Tibor (1959-) által aláírt példány.