Bánszky Pál: Örsi Imre (1922-1979). Kecskemét, 1986, Magyar Naiv Művészek Múzeuma. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé elvált, kissé kopottas állapotban.
Voit Pál: Martin Wittwer, a győri karmelita templom építésze. (Adatok a dunai barokk építőiskola magyarországi kapcsolataihoz.) Különlenyomat. Bp., [1969], Akadémiai-ny., 187-225 p. Kiadói kissé foltos, kissé szakadt papírkötés.
Parádi Nándor: A gyulai vár ásatásának építéstörténeti eredményei. [Bp., 1967., Akadémiai-ny.], 31 p. + 1 (kihajtható ábra) t. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, két beragasztott fotóval. Kiadói papírkötés, kissé foltos hátsó borítóval.
Dr. A. Kronfelsd. Führer durch die Fürstlich Liechtensteinsche Gemäldegalerie in Wien. Wien, 1927., Kunstverlag Wolfrum. Német nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, az elülső borító felső sarkán hiánnyal.
Hallgass Jenő Zoltán (Olaszország) szobrászművész kiállítása. Kulturális Kapcsolatok Intézete kiállítóterme 1978. augusztus 17 - szeptember 10. kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, műanyag borítóval, külső borítólapon kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.