17243.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
5 000 Ft
Goethe: Werther. George Sand előszavával. Pierre Leroux tanulmányával. Tony Johannot 10 egészoldalas metszetével illusztrált. Paris, én., Victor Lecou-J. Hetzel, LIII+4+196+1 p. Francia nyelven. Kiadói dúsan aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, a gerincen sérülésnyommal, kopott borítóval.