Dr. Schermann Egyed: A házasság jogi és erkölcsi szempontból. Bp., 1913, Szent István-Társulat, 94 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, ceruzás aláhúzásokkal és jegyzetekkel.
Fodor Sándor: Jogi tanácsadó. Segédkönyv a hatóságokkal való érintkezésre, beadványok, okiratok szerkesztésére s a legkülömbözőbb jogügyletekben való eljárásra. Szerk. Dr. - - . Bp., 1898., Eggenberger (Hoffmann Alfréd), X+2+783 p. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Popper Lajos-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinc alján kis sérüléssel, de belül jó állapotban.
Mendelényi László: Az angol büntető igazszolgáltatás és a mi egyszerűsítési törekvéseink. Magyar Jogászegyleti Értekezések XXII. kötet. 118. füzet. Bp., 1930., Franklin, 3+134-164 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel.
Csorba Ferenc, szakátsi: A királyi kegyúri jog és a mai helyzet. Bp., 1929., May János-ny., 73+1 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, pár lap sarkán gyűrődésnyommal.
Csorba Ferenc, szakátsi: A királyi kegyúri jog igaz mivolta. Bp., 1930., May János-ny., 75+1 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos borítóval.
Dr. Samu Mihály: A jogrendszer, mint forma. Acta Facultatis Politico-Iuridicae Universitatis Scientiarum Budapestiensis De Rolando Eötvös Nominatae. Tomus II. Fasciculus 2. Különlenyomat. Bp., 1961., Tankönyvkiadó, 53-80 p.
A szerző, Samu Mihály által DEDIKÁLT példány. Dr. Samu Mihály (1929-2015) jogtudós, később az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) állam- és jogelméleti tanszékének tanszékvezető tanára, majd professor emeritus.
A magyar törvények és egyéb jogszabályok mutatója. Szerk.: Ladik Gyusztáv, Egyed István, Vladár Gábor, Horváth Béla. Az egyik szerkesztő, Horváth Béla által DEDIKÁLT példány. Szombathely, 1939., Martineum, VIII+1100 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
A képviselőház házszabályai. Az 1901. évi hivatalos kiadás. + A képviselőház házszabályainak tárgymutatója. Bp., 1910.,Pesti Könyvnyomda Rt., 212+53 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.
Finkey Ferenc: Magyar büntetőjog perjog. [Bp., 1917., Grill. IV. kiadás (?)] Átkötött kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó címlappal, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
Magyar Törvénytár. 1740-1835. évi törvényczikkek. Ford.: Csiky Kálmán. Márkus Dezső magyarázataival és utalásaival. Magyar Torvénytár. 1000-1895. Corpus Juris Hungarici. Bp., 1901., Franklin-Révai. Kiadói díszes, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.