6 000 Ft
Dr. Schermann Egyed: A házasság jogi és erkölcsi szempontból. Bp., 1913, Szent István-Társulat, 94 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, ceruzás aláhúzásokkal és jegyzetekkel.