2 000 Ft
11
Magyar Törvénytár Millenniumi emlékkiadás 2 kötet: 1000-1902, 1526-1608. évi törvényczikkek. Márkus Dezső magyarázataival és utalásaival. Magyar Torvénytár. 1000-1895. Corpus Juris Hungarici. Bp., 1899., Franklin-Révai. Kiadói díszes, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban