Magyar Törvénytár Millenniumi emlékkiadás 2 kötet: 1000-1902, 1526-1608. évi törvényczikkek. Márkus Dezső magyarázataival és utalásaival. Magyar Torvénytár. 1000-1895. Corpus Juris Hungarici. Bp., 1899., Franklin-Révai. Kiadói díszes, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban
Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen. Hetedik rész: Gyámügy, örökösödési eljárás, házassági jog, anyakönyvvezetés, közigazgatási bíróság, községi bíráskodás. Összeállította: Dárday Sándor. Közigazgatási törvénytár. VII. Bp., 1897, Athenaeum Rt.,566 p. Második kiadás. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon ...
Dr. Alapy Victor: A munkásbiztosítás érvényben lévő jogszabályai. Az ipari és kereskedelmi alkalmazottak betegség és baleset esetére való biztosításáról rendelkező 1907 : XIX. törvényből, valamint az ezt módosító törvényekből, kormány- és miniszteri rendeletekből. Bp., 1922, Hellas, 224+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, sérült, kijáró címl...
Kenedi Géza: A magyar szerzői jog. Az 1884: XVI. törvénycikk rendszeres magyarázata, valamint a vele egybefüggő törvények és rendeletek. A Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata I. évfolyam 2. kötet. Bp.,1908, Athenaeum. Későbbi félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.