In The Land of Hagar. The Jews of Hungary: History, Society and Culture. Editor: Anna Szalai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Karsai Elek (szerk.): "Fegyvertelen álltak az aknamezőkön..." Dokumentumok a munkaszolgálat történetéhez Magyarországon I-II. Bp., 1962, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
Dr. Frisch Ármin: Szemelvények a Biblia utáni zsidó irodalomból. Patai József versfordításaival. Bp., 1993, Auktor. 413 p. Reprint kiadás (Bp., 1906, Pallas). Kiadói bársonykötés, jó állapotban, papír védőborítóban.
Zsidókérdés Kelet- és Közép-Európában. Vál. és az előszót írta: Simon Róbert. Fejlődés-tanulmányok. Regionális sorozat 3. Bp., 1985, ELTE ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, 525 p. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé sérült, foltos.
Itt nincsenek pillangók? Mai zsidó próza. Összeáll.: Pécsi Katalin. Bp., 2000, PolgART, 461+1 p. Kiadói papírkötés. Készült a Soros Alapítvány támogatásával.
Tatár György: Izrael tájkép csata közben. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2009., Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ceruzás bejelölésekkel, egyébként jó állapotban.
Pészáchi hágádá. Új magyar fordításban, fonetikus átírással és útmutatóval. Bp., 2001, Chábád Lubavics Zsidó Nevelési és Oktatási Egyesület - Pesti Jesiva. Kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Hagada. Az egyiptomi kivonulás elbeszélése, pészach első két estjére, a széder-estekre. Új magyar fordítással és askenáz fonetikus átirattal. Szerk.: Fröhlich Róbert. H.n., é.n., MAGMA Kommunikációs Kft. Kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés.