17033.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
3 000 Ft
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. NÅ‘képzÅ‘ Egyesület." Bp.,[1912],Légrády, VI+256+1 p. +16 (szÃnes táblák) + 5 (fekete-fehér táblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, bejegyzésekkel, jegyzetekkel, foltos lapokkal, beragasztott kivágásokkal, néhol a táblák elÅ‘tt szakadt védÅ‘lapokkal, szakadozott szennylapokkal, laza fűzéssel, megviselt állapotban.