17298.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 600 Ft
A. de Gériolles: A rút Katalin. Regény fiatal leányok számára. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n. (cca 1936), Dante, 176 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.