17289.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 400 Ft
Andersen: Az ólomkatona és más mesék. Ford.: Biró Sándor. Hampel József rajzaival. Bp., é.n., Dante, 1 t. + 96 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal.