Lengyel Miklós: Tamás érdeklődik.(Kézi univerzum). Harmadik sorozat. Bp, é.n., Pantheon Irodalmi Intézet R-T. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kopott félvászon kötésben.
Kosáryné Réz Lola: Az óra. Regény fiatal leányok számára. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, javított kötéssel, kopott borítóval és sérült gerinccel.
Koch, Henny: Bébi kedvence. Történet egy huncut "fiús" leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története IV. köt. Bp., 1935, Nova, 112 p. A borítót és az illusztrációkat Geiger Richárd rajzolta. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
Andersen: Az ólomkatona és más mesék. Ford.: Biró Sándor. Hampel József rajzaival. Bp., é.n., Dante, 1 t. + 96 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Reid, Mayne: Vilmos a hajósinas. Bp., én., Révai. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, két lap kissé laza és kissé foltos.
Linden A.: A varázsvessző. Ford.: Szabó Ilonka. Bp., é.n., Olajág (Sylvester-ny.), 39 p. Sérült kiadói papírkötés, a borító sérült, a könyvtesttől elvált, helyenként kissé sérült lapok, két lap kijár.
Csukás István: Süsü, a sárkány kalandjai. Süsü csapdába esik; Süsü és a sárkánylány. (Bp.), (1988), RTV Belkereskedelmi Igazgatóság, 64 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kopott borítóval.