P. Pál 3 műve, ifjúsági leányregények, 3 db: Az elveszett gyűrű.; A szeretett művésze.; A világ közepe. Bp.,1941, Korda Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítókkal, egy gerincen kis szakadással, javított kötésekkel.
A. de Gériolles: A rút Katalin. Regény fiatal leányok számára. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n. (cca 1936), Dante, 176 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.