16546.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 600 Ft
vitéz Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul. I-II. kötet. Regény. Bp., 1944, Új Idők, (Singer és Wolfner), 348+316+4 p. Első kiadás. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal.