vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbevész. Regény. Bp., 1941, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói illusztrált papír-kötés, a papírborító elülső illusztrált borítékja leszakadt,(de meg van.)
vitéz Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Regény. Bp., 1942, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált papír-kötés, a papírborítón kis kopásnyomokkal, kis szakadással.
Az olasz háború előzményeiről. Az új osztrák-magyar vöröskönyv népies kiadása. Bp., 1915., Cs. és Kir. Közös Külügyminisztérium, 30 p. Kiadói papírkötés, kis szakadással a gerincen.
Marshall tábornagy: így győztünk... Ford.: Éber Ernő. Bp.,(1945), Franklin. Kiadói egészvászon-kötés. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa.
Vörös Ákos: "Becsülettel a hazáért." Szántó Róbert főhadnagy és vértanú társai emlékének. Győr, 2019., Palatia-ny., Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Tilkovszky Loránt: SS-toborzás Magyarországon. Népszerű Történelem. Bp., 1974, Kossuth. Néhány fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Hadtörténelmi tanulmányok. Zalai Gyűjtemény 36/I. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1995., Zalai Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Benne több Zala megyére vonatkozó érdekes hadtörténeti tanulmánnyal.