Harc a levegőért sorozat 10 kötete: Bánhidy Antal: Pilóta lettem.; Magyar Sándor: Álmodni mertünk.; Svachulay Sándor: A természet aviatikusai.; Steff Tibor: Játék az éggel.; Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett.; Amelia Earhart: Az utolsó út.; Anne M. Lindbergh: Zúg a szél.; Lucio D' Ambra: Szárnyas katonák.; Günther Plüschow: Ezüstkondor.; Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp.,é.n.,Műeg...
Ian V. Hogg - John Weeks: Pistols of the world. London,1978, Arms and Amour Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban, az elülső szennylapon tollas jegyzettel.
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig II. kötet. 1867-1923. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 244 p. Átkötött félvászon-kötés,
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Korabeli félvászon kötésben
vitéz Somogyváry Gyula: Katonacsillag megfordul. I-II. kötet. Regény. Bp., 1944, Új Idők, (Singer és Wolfner), 348+316+4 p. Első kiadás. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal.
vitéz Somogyváry Gyula: A hadtest hű marad. Regény. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói félvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal, kis kopásnyomokkal.
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt. Regény. Bp., 1940, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a papírborítón szakadásokkal, kissé sérült, laza kötéssel.
vitéz Somogyváry Gyula (Gyula Diák): A város meg a sárkány. Regény. Bp., 1942, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói félvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis kopásnyomokkal, kis szakadással.