Dr. Nagy Géza: Az Aljechin-Euwe revansmérkőzés játszmái. Különlenyomat a Magyar Sakkvilág 1938 január-februári számából. (Bp.), 1938, Magyar Sakkvilág, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos, szétvált borítóval, hiányos gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
M. Zdarsky: A ski-futás technikája vezérfonal. A ski-futás rövid idő alatt való tökéletes megtanulására. Ford.: Westeritzi Schaff Rezső. Plökl és Haas Sportirodalmi Szakkönyvtára 14. sz. Bp., ,Plökl és Haas, 60+2 p. + 2 (fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón ceruzás bejegyzésekkel, egy lapon szakadással, a gerincen kis hiánnyal.
A golf szabályai és az amatőr státusz szabályai 2004-2007. Jóváhagyva az R&A Rules Limited és az Egyesült Államok Golf Szövetsége részéről. H.n., 2003, Magyar Golf Szövetség, 218 p. Kiadói papírkötés.