1 600 Ft
Autóvezetők motorosok kézikönyve. Összeáll.: Blázy János. Bp., 1940, Pápai Ernő-ny., 428 p.+ 2 (az egyiken közlekedési jelzésekkel) t. Korabeli reklámokkal. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, jegyzetekkel.