17107.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
700 Ft
Heinrich Schmidt: Wörterbuch der Biologie von Dr. - - . Mit Abbildungen. Leipzig, 1912., Alfred Körner, VIII+581+2 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félbőr-kötés, kopott, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, volt könyvtári példány.