Congrés Géologique International. Comptes Rendus de la XIVe Session, en Espagne 1926. Trisiéme Fascicule. Madrid, 1928, Gráficas Reunidas. Több nyelven, francia, német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, kihajtható térképekkel illusztrált. Korabeli álbordás aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, egy javított térképpel.
Nouveaux Élémens de Thérapeutique et de Matiere Médicale. Paris, é.n. (cca 1825), De L'Imprimerie de Rignoux. XLVIII+729+(1) p + 1 t. Francia nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű műbőr-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lap sérült, kissé hiányos.
Klinikai therapia. A modern orvostudomány kézikönyve. II. köt. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. Bp., 1940, Dr. Müller Vilmos (Merkantil-ny.), (6)+868 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként a kötéstől részben elvált lapokkal.
Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. Bp., 1941, Dante. Második, bővített kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban
Heinrich Schmidt: Wörterbuch der Biologie von Dr. - - . Mit Abbildungen. Leipzig, 1912., Alfred Körner, VIII+581+2 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félbőr-kötés, kopott, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, volt könyvtári példány.