A táguló világ magyarországi hírmondói. XV-XVII. század. szerk: Waczul... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000010/A-tagulo-vilag-magyarorszagi-hirmondoi-XV-XVII-szazad-szerk-Waczulik-Margit-Bp-1984-G~II2588889
2588889
15689
414
Books: History
Leírás: A táguló világ magyarországi hírmondói. XV-XVII. század. szerk: Waczulik Margit. Bp., 1984. Gondolat. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
: tánczos_gábor