Kossuth Lajos Iratai. IV. kötet: Történelmi tanulmány: Történelmi tanulmány. Politikai előzmények a magyar emigráció olaszországi viszonyához. Sajtó alá rendezte: Helfy Ignác. Bp.,1894, Athenaeum, XXI+552 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, jó állapotban.