15078.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
1937 Magyarország helységnévtára. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933., Hornyánszky Viktor Rt., VIII+821+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, két kijár lappal.