15041.
414. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Das Land Oberösterreich. Mit einer Übersichtskarte des Landes und einer Reliefkarte des Salzkammergutes. Linz, é.n. (cca 1920-1930), Landesverband für Fremdenverkehr in Oberösterreich (Hofbuchdruckerei Jos. Feichtingers Erben), 1 t. + (6)+66 p. + 1 t. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel, két színes térképpel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, egyébként jó állapotban.