Martonyi Zoltán, Rédai László, Tamási Mihály: Királyhegyes 125 éve (1844-1969). A község településének 125. és a tsz-mozgalom 20. évfordulójára. H.n., 1970, (Szegedi Nyomda Hódmezővásárhelyi Üzeme), 102 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
Sz. Lukács Imre: A mi falunk, a mi gazdaságunk. Tiszasziget, 1969, (Szegedi Ny.), 52 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval.
Das Land Oberösterreich. Mit einer Übersichtskarte des Landes und einer Reliefkarte des Salzkammergutes. Linz, é.n. (cca 1920-1930), Landesverband für Fremdenverkehr in Oberösterreich (Hofbuchdruckerei Jos. Feichtingers Erben), 1 t. + (6)+66 p. + 1 t. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel, két színes térképpel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, egyébként ...
Dr. Radványi Antal: Lussin, Lussinpiccolo. Lussingrande, Cigale. Útmutató Lussinra utazók és Lussinon tartózkodók számára. Lussin földrajzával és történetével. Bp., 1913, Magyar Adria Egyesület ("Élet"-ny.), 84 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, néhány foltos lappal. A szerző által DEDIKÁLT (ceruzás de...
A Ferencváros története. Szerk.: Xantus Zoltán. Bp., 1959, MSZMP IX. Ker. Bizottsága - IX. Ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, 195+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban. + Meghívó a Ferencvárosi Hét ünnepi rendezvényeire. 1959. május 17-24. Tűzött papírkötés, 16 p.
Erdey Gyula: Bükk útikalauz. Bp., 1956., Sport. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, a hátsó borítón gyűrődéssel.