3 000 Ft
Album Congressus XXXIV. Eucharistici Internationalis. Budapest, 25-30 Maii 1938. Bp., 1938, Sumptibus et Typis Societatis Sancti Stephani (Stephaneum-ny.), 1 t. (kihajtható képtábla) + 305+1 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Német, francia, angol és olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, karton védőtokban.