1 600 Ft
Schütz Antal: Krisztus. Tíz előadás, melyeket 1930 őszén a Pázmány-egyetem valamennyi karának hallgatói számára tartott. Bp., 1944, Szent István-Társulat, 299+5 p. Harmadik kiadás. Aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, sérült.