Finommechanikai Vállalat FMV jelzett retró irodai ventilátor, gumi lap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Finommechanikai-Vallalat-FMV-jelzett-retro-irodai-ventilator-gumi-lapatos-kopott-mukodik-m~II2587762
2587762
11947
414
Flea Market
Leírás: Finommechanikai Vállalat FMV jelzett retró irodai ventilátor, gumi lapátos, kopott, működik m:30cm
: nagy_andras