Bolhapiac Tételek száma: 549
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2592553
12002
414
Flea Market
Christofle jelzett, salátás villa kanál, ezüstözött fém és fa, kopásnyomokkal h:29cm 2592554
12003
414
Flea Market
Francia jelzett salátás villa és kanál, ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal, h:25cm 2592741
12004
414
Flea Market
Argentor jelzett osztrák, fém doboz, kopott, sérült, jelzett, 12x9x4cm 2588233
12005
414
Flea Market
Kislány lepkével grúz fém kisplasztika fa alapon. Fali kép. 18x16 cm 2595991
12006
414
Flea Market
Indiai dísztőr, réz és műanyag markolattal, a pengén mintával és jelzéssel, kopásnyomokkal, h: 25 cm 2595132
12009
414
Flea Market
Német szótár és nyelvtanfolyam, könyv és DVD, 4 db: Kelemen Béla: Német-magyar, Magyar-német szótár, kartonált papírkötés, kissé kopott borító, helyenként kissé foltos lapok + Német képes szótár, Nyelvtanfolyam - Kezdő német 1. DVD-k eredeti tokban 2569883
12010
414
Flea Market
4db klf. elem nélküli világítóeszköz, original csomagolásban. 2566227
12011
414
Flea Market
Autós akkumulátor feszültség mérő, működik. 2569881
12012
414
Flea Market
2db original kerékpárzár, kuccsal, 58cm 2595477
12013
414
Flea Market
Fém asztali díszkaspó madaras motívummal, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2595381
12014
414
Flea Market
Fém feszület, kis rozsdafoltokkal, m: 18 cm 2595379
12015
414
Flea Market
Réz gyertyatartó, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft