cca 1939 Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész vintage műtermi felvétele, monogramos pecséttel jelzett, ezüstzselatinos fotópapíron, 22x14,5 cm
cca 1974 Herbert Boswank (Drezda) pecsétjével jelzett vintage fotóművészeti alkotás (Alter Ungar), szolarizált eljárással készült, ezüstzselatinos fotópapírra, 19,8x16,8 cm
Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.