Ivánka Imre (1818-1896) 1848-as honvédezredes, Batthyány Lajos miniszterelnök titkára, politikus, festmény alapján készült fénynyomat, kartonra kasírozva, feliratozva, szélén kis sérüléssel, 25×18,5 cm
Szabó Barnabás fotói írókról, költőkről. művészekről 7 db fotó: Beke György, Palocsay Zsigmond, Méliusz József, Ferences István, Bajor Andor, Domonkos Géza, Egyed Péter 25x18 cm
cca 1927-48 Unger Viktor (Victor, 1905 körül-1975 után?) színész fényképalbuma, különböző szerepekben és jelmezekben, többségében albumlapon feliratozott, össz. 48 db fotó, különféle méretekben, néhány kevés fotó sérült, 3 db újságkivágás, album sérült