1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm
1894 Bledi-tó szigetének látképe, rajta a Mária Mennybemenetele kegyhely templommal, keményhátú fotó, Bad Veldes (Bled), Benedikt Lergetporer műterméből, 11x16 cm / 1894 View of Bled Island, with the Pilgrimage Church of the Assumption of Maria, board photo, Bad Veldes (Bled), Benedikt Lergetporer, 11x16 cm
cca 1937 Bécsben a villamosok után síszállító járművet használtak, a fénykép mai nagyítás (10x15 cm), + hozzáadva egy újságlapot amelyen a budapesti hóesésben az 53-as villamost láthatjuk Világ Miklós felvételén, a forrás helye az újságlap másik oldalán feltüntetve