1972 ,,Csermen" című szovjet-grúz film jelenetei és szereplői, 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüstzselatinos fotópapíron, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 18x24 cm
1986 ,,Nászéjszaka kísértetekkel" című amerikai horror-paródia film jelenetei és szereplői (köztük Gene Welder), 9 db vintage produkciós filmfotó, ezüstzselatinos fotópapíron, 18x24 cm
cca 1968 ,,Csak rám figyelj!" - Latinovits Zoltán és Ruttkai Éva színészek ,,pizsipartija", jelzés nélküli vintage fotó, ezüstzselatinos fotópapíron, 20x30 cm
1913-14 A Miskolci Áll. Polg. Leányiskola IV. B. oszt. végzett növendékei, tablófotó Istvánffy Gyula (1863-1921) igazgató, etnográfus, népmesegyűjtő, költő arcképével. Vintage fotó Barna Hugó miskolci műterméből, kartonra kasírozva, karton széle kissé sérült, fotó kissé kopott, 20x26 cm