1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
2 db Balaton témájú könyv + 1 térkép: Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Balaton. Szerk.: Major Béla. Panoráma Útikönyvek. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, átlátszó védőborítóban. + Balaton térképe, 1 : 95.000, Bp., 1965, Kartográfiai Vállalat, a hajtások mentén kis szakadásokkal, 95,5x33 cm