Militária

Tételek száma: 106

Katonai kulacs, fém pohárral. 24 cm
13674.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
1861 Nagyfalva (ma: Mogersdorf, Burgenland, AU) a falusi bíró német nyelvű igazolása nagyfalvi lakos korábbi (1848-as) katonai szolgálatáról, a község rányomott viaszpecsétjével, külzetén a szentgotthárdi főbíró magyar nyelvű feljegyzésével /  1861 Mogersdorf, certificate issued by the village judge about previous military service of a resident of Mogersdorf, with vax seal of the village and notes written by the judge of Szentgotthárd on the outside
13675.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
1915 Emlékkép az 1914-1915. évi dicsőségteljes hadjáratról, rajta II. Vilmos német császár, V. Mehmed szultán és Ferenc József litografált arcképeivel, valamint azonosítatlan fiatalember keményhátú fotójával (Fiume, I. Carposio, 10x7 cm), papíron, rajta hímzett díszítéssel, papír kartonon, foltos, fa keretben, 40x30 cm
13676.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
17
1909-1910 K.u.k. Korpsoffizierschule in Olmütz - Dounau-Übergang bei Zimnitza, Donau-Strecke zwischen der Alt- und Vede-Mündung 3 db térkép
13677.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
2001-2006 A Militaria - Történelmi ismeretterjesztő kiadvány 12 db száma
13678.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
cca 1945 A Szovjet Sajtóiroda hadijelentése Landsberg, Bartenstein stb. városok elfoglalásáról, szakadásokkal
13679.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
cca 1900-1910 Szolgálati időm emlékéül. Emléklap Ferenc József, Ferenc Ferdinánd és Frigyes főherceg arcképével, a háttérben a budai királyi palotával, lánchíddal, alul címerekkel, Bp., Leitner M. L. és fia, nagyméretű litho emléklap, gyalogos katonával a közepén, sérült üvegezett fa keretben, foltos, 44x33 cm, teljes: 56x45 cm
13680.

cca 1900-1910 "Szolgálati időm emlékéül." Emléklap Ferenc József, Ferenc Ferdinánd és Frigyes főherceg arcképével, a háttérben a budai királyi palotával, lánchíddal, alul címerekkel, Bp., Leitner M. L. és fia, nagyméretű litho emléklap, gyalogos katonával a közepén, sérült üvegezett fa keretben, foltos, 44x33 cm, teljes: 56x45 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
20
cca 1900-1910 Szolgálati időm emlékéül. Emléklap Ferenc József, Ferenc Ferdinánd és Frigyes főherceg arcképével, a háttérben a budai királyi palotával, lánchíddal, alul címerekkel, Bp., Leitner M. L. és fia, nagyméretű litho emléklap, a közepén lovas katonával, huszárral, az egyik alsó sarkában katonák csoportképével, kopottas üvegezett fa keretben, sérült, 57x43 cm, teljes: 65x52 cm
13681.

cca 1900-1910 "Szolgálati időm emlékéül." Emléklap Ferenc József, Ferenc Ferdinánd és Frigyes főherceg arcképével, a háttérben a budai királyi palotával, lánchíddal, alul címerekkel, Bp., Leitner M. L. és fia, nagyméretű litho emléklap, a közepén lovas katonával, huszárral, az egyik alsó sarkában katonák csoportképével, kopottas üvegezett fa keretben, sérült, 57x43 cm, teljes: 65x52 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
15
cca 1887 Zur Erinnerung an meine Dienstzeit. Szolgálati időm emlékére, I. Ferenc József arcképével, címerekkel díszített, díszes, nagyméretű litografált emléklap, lovas katona, huszár képével a közepén, Berlin, J. Pelzer, sérült üvegezett fa keretben, 52x43 cm
13682.

cca 1887 " Zur Erinnerung an meine Dienstzeit." Szolgálati időm emlékére, I. Ferenc József arcképével, címerekkel díszített, díszes, nagyméretű litografált emléklap, lovas katona, huszár képével a közepén, Berlin, J. Pelzer, sérült üvegezett fa keretben, 52x43 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
32
A Bismarck páncélozott hadihajó történelmi csatája / Bismarck páncélos hadihajó modell, kétoldalas, nagyméretű poszter, sérült, 131x57 cm
13683.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
cca 1990-2000 Magyar katonák egyenruhában: 90 M tiszti, 93 M tábornoki nyári és 90 M téli tábori ruházat, nyomat faroston, 32x24 cm
13684.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
cca 1990-2000 Magyar katonák díszegyenruhában, nyomat faroston, 32x24 cm
13685.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft