6 000 Ft
15
cca 1900-1910 "Szolgálati időm emlékéül." Emléklap Ferenc József, Ferenc Ferdinánd és Frigyes főherceg arcképével, a háttérben a budai királyi palotával, lánchíddal, alul címerekkel, Bp., Leitner M. L. és fia, nagyméretű litho emléklap, a közepén lovas katonával, huszárral, az egyik alsó sarkában katonák csoportképével, kopottas üvegezett fa keretben, sérült, 57x43 cm, teljes: 65x52 cm