1861 Nagyfalva (ma: Mogersdorf, Burgenland, AU) a falusi bíró német nyelvű igazolása nagyfalvi lakos korábbi (1848-as) katonai szolgálatáról, a község rányomott viaszpecsétjével, külzetén a szentgotthárdi főbíró magyar nyelvű feljegyzésével /
1861 Mogersdorf, certificate issued by the village judge about previous military service of a resident of Mogersdorf, with vax seal of the village and notes written by the judge of Szentgotthárd on the outside
1915 Emlékkép az 1914-1915. évi dicsőségteljes hadjáratról, rajta II. Vilmos német császár, V. Mehmed szultán és Ferenc József litografált arcképeivel, valamint azonosítatlan fiatalember keményhátú fotójával (Fiume, I. Carposio, 10x7 cm), papíron, rajta hímzett díszítéssel, papír kartonon, foltos, fa keretben, 40x30 cm
cca 1900-1910 "Szolgálati időm emlékéül." Emléklap Ferenc József, Ferenc Ferdinánd és Frigyes főherceg arcképével, a háttérben a budai királyi palotával, lánchíddal, alul címerekkel, Bp., Leitner M. L. és fia, nagyméretű litho emléklap, gyalogos katonával a közepén, sérült üvegezett fa keretben, foltos, 44x33 cm, teljes: 56x45 cm
cca 1900-1910 "Szolgálati időm emlékéül." Emléklap Ferenc József, Ferenc Ferdinánd és Frigyes főherceg arcképével, a háttérben a budai királyi palotával, lánchíddal, alul címerekkel, Bp., Leitner M. L. és fia, nagyméretű litho emléklap, a közepén lovas katonával, huszárral, az egyik alsó sarkában katonák csoportképével, kopottas üvegezett fa keretben, sérült, 57x43 cm, teljes: 65x52 cm
cca 1887 " Zur Erinnerung an meine Dienstzeit." Szolgálati időm emlékére, I. Ferenc József arcképével, címerekkel díszített, díszes, nagyméretű litografált emléklap, lovas katona, huszár képével a közepén, Berlin, J. Pelzer, sérült üvegezett fa keretben, 52x43 cm