cca 1970-1989 Munkásőrséggel kapcsolatos fotók: mellképek kitüntetésekkel, csoportképek, tablófotó, összesen 11 db (közte néhány kissé sérült, foltos), 12,5x8,5 cm és 24x17,5 cm közötti méretben
cca 1960-1980 Magyar Népköztársaság katonai eskü plakát, Zrínyi Katonai Kiadó - Offset és Játékkártya Nyomda, alján kis szakadással, feltekerve, 67x47,5 cm
cca 1940-50 Szovjet katonai propaganda plakát, ofszet, papír, sérült, vágott, hajtásnyomokkal, 57x40,5 cm / Soviet military propaganda poster, damaged, cut
A 39/A M. lángkézigránát üveg (csak az üveg) kopásnyomokkal, m:18,5cm egy Magyarország által kifejlesztett és gyártott gyalogsági kézigránát volt, melyet a második világháború alatt használtak.